iPad 3 plotki: patent Apple przedstawia inteligentną ramkę wyświetlacza

 

iPad 3 mógł zobaczyć technologię smart bezel!

Natknęliśmy się na kolejny patent, aby przyciągnąć uwagę naszych czytelników.   Ten patent sugeruje funkcję, która podobno była używana w poprzednich urządzeniach Apple, ale coś, czego jeszcze nie widzieliśmy, zostało faktycznie wydane.   Otworzy to wiele nowych funkcji dla iPada 3.

Nasz zespół nieustannie odnajduje prototypy iPada 3 Z Ekranem od krawędzi do krawędzi, który eliminuje zewnętrzny obszar bezel.   Apple może skorzystać z większej powierzchni ekranu, aby łatwo rozszerzyć swój obecny wyświetlacz( piksele na cal); ale wydaje się, że mają już ten zasięg za pomocą technologii retina display firmy Samsung.
Apple ma również inne plany dotyczące swoich urządzeń, w tym iPada 3.   Bieżący panel pozwala użytkownikom mieć miejsce na trzymanie urządzenia bez aktywacji poleceń dotykowych na ekranie.

Przyszłość iPada wygląda na rozwój

jest to niewykorzystane miejsce jako dodatkowy ekran, na którym będą wyświetlane podświetlone elementy sterujące dla opcji w oparciu o to, co robisz w tym bieżącym czasie.   Ponieważ większość użytkowników wyposaża swoje iPady w obudowę, z której mogą trzymać swoje urządzenie, mówimy: śmiało!

Pojawią się nowe przypadki, które albo zmniejszą przestrzeń kontrolną, albo ograniczą jej zasięg po lewej i prawej stronie.   Ponadto użytkownicy będą mogli włączyć lub wyłączyć tę funkcję z menu opcji, jeśli zdecydują się jej nie używać w określonym czasie.   Te elementy sterujące znacznie poprawią wrażenia użytkownika, umożliwiając korzystanie z opcji, które wcześniej nie były możliwe.

Pomyśl o grach, oglądaniu filmów i tworzeniu aplikacji!

Kiedy grasz w grę, twoje elementy sterujące mogą być natychmiast wykryte z boku urządzenia; szybko i łatwo dostępne.   Możliwości dla programistów aplikacji są również nieograniczone.

Mamy szczerą nadzieję, że Apple zdecyduje się wykorzystać ten patent w kolejnych wydaniach nowej generacji urządzeń.   W raportach bieżących ta funkcja jest oferowana na iPadzie 3, iPodzie touch i iPhonie 5.   Chociaż patent nie sugeruje obecności iPada w jego zgłoszeniu, to po prostu dlatego, że w momencie patentu iPad nie został jeszcze wydany.

Obecni użytkownicy iPada, czy uważasz, że chciałbyś, aby ta funkcja została wydana na iPadzie 3?   Wysłuchajmy Twoich opinii za lub przeciw poprawie doświadczenia użytkownika dzięki podświetlanym kontrolkom wokół zewnętrznego panelu!