Plotki o iPadzie 3: procesor A5 lub A6? (okulary)

 

Co będzie zasilać iPada 3

Odkąd John Gruber, szanowany Obserwator I predyktor Apple, potwierdził plotki o dacie premiery iPada 3 we wrześniu 2011 r. (robiąc mocne wskazówki); informujemy Cię o tym, co dokładnie jest omawiane.

Gruber zasugerował, że touchpad HP jest planowany na letnie wydanie, co pozwoli im znacznie wyprzedzić premierę iPada 2 i że mogą nawet konkurować z wydaniem iPada 3!   Konkurencja nie jest najbardziej prawdopodobnym terminem, ponieważ panel dotykowy HP zbierałby kurz na półkach, gdyby miał podobną datę premiery.

Rozmawialiśmy o tym, co chcemy zobaczyć na iPadzie 3 pod względem specyfikacji, ale co dokładnie jest realistyczne?   Cóż, na początek uważamy, że zależy to całkowicie od tego, kiedy pojawi się faktyczna data premiery.

Wiele dużych firm, takich jak Blizzard Entertainment, które od lat sprawiają, że fani franczyzy Diablo czekają, aż poprawią najlepsze wrażenia z gry (ponieważ co roku publikują małe fragmenty informacji, abyś był zainteresowany), nigdy nie pomyślą o przedwczesnej dacie premiery.   Jednak nie jest to podobne do Apple, biorąc pod uwagę niedawne wydanie iPada 2.

Co to oznacza dla mocy pod maską iPada 3 i dla ciebie?

Jest całkiem możliwe, że iPad 3 może mieć zupełnie nowy procesor, Apple A6.   Jednak data premiery we wrześniu 2011 r.prawdopodobnie będzie miała pewne ograniczenia czasowe.

Spodziewamy się, że A5 będzie w iPhone 5, Gdy pojawi się tego lata, co byłoby prawdopodobne, aby włączyć to samo na iPadzie 3.   Dla nas to po prostu nie krzyczy o rewolucji, którą planują z iPadem 3. Ale chcielibyśmy rozważyć wszystkie możliwe opcje.

Czy Apple planuje wrześniowe wydanie z procesorem A5 lub A6?   Z pewnością mamy nadzieję, że to drugie, ale jeśli zostanie przesunięte na rok 2012, jesteśmy pewni, że Apple będzie zawierał iPada 3 z A6, aby uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym!   Zwłaszcza z dodatkowym czasem, w którym musieliby uwzględnić sprzęt i specyfikacje, aby naprawdę uczynić z niego rewolucję.